портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Голова Держпродспоживслужби відкрив нове приміщення Житомирської обласної фітосанітарної лабораторії

Опубліковано 26 жовтня 2017 року, 11:59

25 жовтня в рамках робочої поїздки до Житомирської області Голова Держпродспоживслужби взяв участь в урочистому відкритті нового приміщення державної установи «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія».

Як відзначив Голова Держпродспоживслужби, Житомирська фітосанітарна лабораторія однією з перших в Україні підготувала та подала необхідний пакет документів для акредитації відділу фітосанітарного аналізу до Національної агенції з акредитації України.

«Нове приміщення дозволить лабораторії відповідати сучасним вимогам та удосконалити процедури проведення аналізів», - наголосив Голова Держпродспоживслужби.

Також Володимир Лапа повідомив, що лабораторія має власну специфіку – серед зразків, що надходять на експертизу, 80% припадає на деревину та пакувальний матеріал, тому установа постійно проводить багато аналізів на виявлення небезпечних шкідників і хвороб лісу, постійно поповнює колекційний матеріал – наразі зібрання «Шкідники лісу» нараховує понад 250 видів.

Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія функціонує вже 12 років та наразі має у своєму складі 8 відділів, серед яких - відділ фітосанітарного аналізу, фітосанітарних процедур, реєстрації зразків об’єктів регулювання та оформлення документів, аналітики пестицидів, агрохімікатів, визначення посівних якостей насіння та товарних якостей садивного матеріалу.

Крім того, під час своєї поїздки Володимир Лапа відвідав Житомирську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини. Він ознайомився з умовами роботи лабораторії, оглянув матеріально-технічну базу, обладнання та поспілкувався з її керівництвом та персоналом.

Прес-служба Держпродспоживслужби