портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Голова Держлісагентства провів нараду з питань вдосконалення законодавства з ведення лісового господарства в Карпатському регіоні

Опубліковано 02 вересня 2015 року, 11:01

«Ми колегіально підходимо до вирішення галузевих проблем, визначаємо суспільні, економічні та нормативно-правові шляхи їх подолання. Необхідно показати суспільству, чим живе галузь, які завдання ставлять перед собою лісівники, які питання вони вирішують, - зазначив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Олександр Ковальчук під час поїздки до Івано-Франківської області.

На базі ДП «Вигодське лісове господарство» відбулася виїзна нарада з проблемних питань всихання ялинових деревостанів та вдосконалення законодавства з ведення лісового господарства в Карпатському регіоні.

Керівники обласних управлінь лісомисливських господарств, представники громадськості, ЗМІ відвідали Бистрівське лісництво та ознайомилися з умовами ведення лісового господарства в похідних ялинниках з вираженим всиханням, оглянули пробні площі в експлуатаційних лісах.

Довідково:

За останнє десятиліття у Карпатському регіоні, як і в багатьох європейських країнах, прогресує всихання ялинових лісів. Це обумовлене кліматичними змінами, розвитком шкідників та хвороб лісу. За висновками  фахових міжвідомчих груп та провідних науковців, ця проблема прирівнюється до стихійного лиха.

Прес-служба Держлісагентства