портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Формуються науково-практичні заходи для забезпечення епізоотичного благополуччя держави

Опубліковано 19 серпня 2017 року, 12:45

У Харкові відбувся круглий стіл «Пріоритетні завдання Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Національної академії аграрних наук України для забезпечення біологічної безпеки держави» за участі представників Держпродспоживслужби, Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, депутатів, керівників наукових установ та профільних навчальних закладів.

Під час заходу учасники обговорили наукове забезпечення галузі агропромислового комплексу,  підготовку кадрів для галузі та працевлаштування випускників. Зокрема, було проінформовано про стан розробки та впровадження у практику нових наукових розробок та рекомендацій для забезпечення біологічної безпеки держави. Особливу увагу було приділено необхідності тісної співпраці науковців та практиків в частині забезпечення епізоотичного благополуччя країни.

Учасників заходу було ознайомлено з епізоотичною ситуацією щодо гостроінфекційних захворювань на території України. Зокрема, йшлося про шляхи вдосконалення заходів щодо покращення епізоотичної ситуації з гостроінфекційних захворювань сільськогосподарських тварин та птиці на території України.

Наприкінці зустрічі було підготовлено звернення до профільного комітету Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням забезпечити сприяння у належному фінансуванні визначених проблемних питань у рамках формування бюджету на наступний рік.

Прес-служба Держпродспоживслужби