портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Фермери Львівщини отримали понад 1.3 млн євро грантових коштів від Данії

Опубліковано 22 червня 2015 року, 15:08

Уряд Данії профінансував проект "Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні". Його мета – збільшення продуктивності та прибутковості у молочній та фруктово-овочевій галузях сільського господарства Львівщини. За п'ять років діяльності проекту у Львівській області було затверджено 181 грант на загальну суму 1,3 млн євро для 74 виробників і переробників сільськогосподарської продукції. 33 з них працюють у молочній сфері, відповідно 41 – у фруктово-овочевій. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на свій сторінці у Facebook. 

Грантові кошти господарства Львівщини використали на покращення умов праці, зниження собівартості продукції, автоматизацію виробничого процесу тощо. Зокрема, у молочному секторі фермери інвестували у проект з обладнання та техніки для кормової бази, доїльного обладнання, переробки молока, реконструкції та будівництва корівників.

Фермери також інвестували кошти гранту у будівництво та реконструкцію овоче- і фруктосховищ, відповідну техніку, сортувальне і пакувальне обладнання. Частка грантових коштів склала від 20% до 60% вартості інвестицій та надавалася безповоротно.

 «Фермерські господарства, залучені до проекту, досягли якісних результатів. Зокрема, у молочному секторі фермерам вдалося збільшити надої, а середня ціна на молоко, з господарств, що беруть участь у проекті, є вищою за середні ціни», - зазначив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики