портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Європейський Інвестиційний Банк підтримає малих та середніх виробників в Україні, - Владислава Рутицька

Опубліковано 23 липня 2015 року, 12:18

Європейський Інвестиційний Банк підтримає аграрний сектор України. Зокрема, мова йде про виробництво та переробку зернових, масложирового насіння та розвиток аквакультури. Фінансову підтримку отримають представники як державного, так і приватного секторів.

Головні вектори розробки нових інвестиційних проектів обговорили під час круглих столів за участю Представників Європейського Інвестиційного Банку, провідних асоціацій та бізнесу.

«Під час круглих столів ми обговорили можливі інвестиційні проекти та напрями розвитку аграрного комплексу. Відзначу, що ЄІБ готовий підтримати малих та середніх українських виробників. Хочу подякувати представникам асоціацій та великого бізнесу за активну участь в обговоренні. Спільними зусиллями ми зможемо визначити головні вектори розробки нових інвестиційних проектів та направити кредитні кошти для підтримки вітчизняних виробників», - сказала Владислава Рутицька.

За результатами зустрічі буде підготовлено пакет пропозицій щодо можливих інвестпроектів  в Україні.

Довідково:  Міністерство аграрної політики та продовольства України та ЄІБ  4 червня 2015 року підписали Декларацію про наміри щодо фінансування аграрних проектів. Зокрема, мова йде про підтримку  виробництва та переробку зернових, масложирового насіння та аквакультури. Фінансову підтримку отримають представники як державного, так і приватного секторів.

Прес-служба Мінагрополітики