портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Електронний облік деревини як засіб протидії незаконним рубкам лісу - основне завдання Держлісагентства, - Христина Юшкевич

Опубліковано 24 березня 2016 року, 18:07

 Про пріоритетні заходи розвитку лісової галузі у 2016 році говорилося сьогодні під час наради з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів.

Перший заступник Голови Держлісагентства Христина Юшкевич наголосила, що одним із основних завдань є подальше вдосконалення і розширення єдиної державної системи електронного обліку деревини для всіх постійних лісокористувачів. «Ця система є ефективним засобом протидії незаконним рубкам та дієвим чинником підвищення ефективності лісогосподарського виробництва. Тому на часі проведення державного обліку усіх лісів (останній проводився у 1996 році) та запровадження сучасних методів управління та контролю», - підкреслила вона.

Христина Юшкевич також наголосила на необхідності удосконалення ринку деревини, нормативно-правового врегулювання механізму реалізації усіх лісоматеріалів, що сприятиме забезпеченню потреб вітчизняних деревообробних підприємств у сировині. Крім того, вона повідомила про створення державної мисливської служби у структурі Держлісагентства.

   «Лісове господарство України сьогодні потребує інвестицій з метою оновлення основних засобів та матеріально-технічної бази лісогосподарських підприємств, забезпечення природозберігаючими технологіями, виробничими технологічними комплексами й обладнанням для лісовирощування, ведення лісовпорядкування, охорони та захисту лісів. Відтак, у наших планах - створення спеціального порталу з інвестиційних проектів лісового господарства», - наголосила Перший заступник Голови Держлісагентства.

Прес-служба Держлісагентства