портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Експерти обговорили основні тенденції на ринку м’яса

Опубліковано 06 червня 2016 року, 10:58

Відбулося чергове засідання робочої групи з удосконалення політики розвитку м’ясної галузі та формування ринку м’яса за участю Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи.

Під час засідання експерти обговорили основні тенденції на ринку м'яса та проаналізували чинники, які впливають на сучасний стан галузі. Учасники робочої групи проаналізували результати роботи з пошуку та відкриття нових ринків збуту завдяки торговим місіям, зокрема до Південної Кореї. Беручи до уваги позитивні результати в даному напрямку, у червні заплановано організувати такі торгові місії до Південно-Африканської Республіки, Анголи та Гани.

Учасники зібрання також здійснили огляд результатів законодавчих ініціатив у галузі тваринництва, напрацьованих у рамках діяльності робочої групи, у тому числі за сприяння міжнародної технічної допомоги та з залученням профільних експертів.

У своєму виступі Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа поінформував про роботу Служби та звернувся до членів робочої групи з пропозицією взаємної співпраці в питаннях розширення ринків збуту та у продовженні залучення міжнародної технічної допомоги з цією метою.

Окрім того, фахівці Держветфітослужби поінформували присутніх щодо заходів контролю для запобігання поширенню африканської чуми свиней (АЧС) в Україні, отримання Україною статусу країни, вільної від губчастоподібної енцефалопатії ВРХ (BSE) та щодо фінансування Програми моніторингу залишків ветеринарних препаратів у яловичині та свинині.

Довідково       

До складу робочої групи входять представники Мінагрополітики, галузевих асоціацій, виробників, переробників, науковців і міжнародних організацій.

За інформацією прес-служби Держпродспоживслужби