портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ сприяє фінансовій підтримці дрібних та середніх сільгоспвиробників

Опубліковано 22 листопада 2017 року, 09:47

Форвардна програма Державної продовольчо-зернової корпорації України є одним із дієвих державних інструментів надання додаткової фінансової підтримки дрібним та середнім сільгоспвиробникам. Щорічно реалізуючи цю програму, ДПЗКУ продовжує розширювати пряму взаємодію з аграріями. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш.

«Наразі ми працюємо з фермерами, які обробляють від 50 га землі та можуть поставляти партії зерна обсягом від 100 тонн. В майбутньому ми плануємо розширювати співробітництво з малими та середніми сільгоспвиробниками. Головне, щоб підприємства були фінансово стабільними, щоб у них не було відкритих судових справ, де вони виступають відповідачами», - зазначив керівник корпорації.

За інформацією Дмитра Гавриша, найчастіше за авансуванням в ДПЗКУ звертаються дрібні і середні сільгоспвиробники, які швидко розвиваються і тому відчувають потребу в оборотних коштах.

«Ми намагаємось зробити умови участі у нашій форвардній програмі прозорими, вигідними та зрозумілими для фермерів і йдемо їм назустріч. Тому коло постійних клієнтів корпорації постійно зростає і сьогодні налічує близько 1100 сільськогосподарських виробників. Серед партнерів корпорації – підприємства, які співпрацюють з нею вже 4-5-й сезони поспіль та задоволені такою співпрацею», - наголосив Дмитро Гавриш.

Протягом минулого сезону держкорпорація значно розширила програму форвардних закупівель і збільшила обсяги фінансування аграріїв у 4 рази.

Нагадаємо, регіональні відділи та філії ПАТ «ДПЗКУ» продовжують приймати заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у програми форвардних закупівель зерна врожаю 2018 року.

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»

Більше за темою