портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ провела перемовини з китайськими партнерами щодо подальшої активізації торгівлі

Опубліковано 08 вересня 2017 року, 17:56

У ДПЗКУ відбулись перемовини з китайською компанією ССЕС щодо подальшого збільшення експортних поставок зернових на адресу китайського партнера. Про це йдеться у повідомленні Державній продовольчо-зерновій корпорації України.

Протягом останніх двох місяців ДПЗКУ було проведено низку зустрічей з представниками китайської корпорації ССЕС. Зокрема було досягнуто домовленості щодо поставки на адресу ССЕС до кінця 2017 року декількох партій зернових – зокрема кукурудзи та пшениці, загальним обсягом до 300 тисяч тонн.

Окрім того, сторони домовились про подальше дотримання принципів партнерства, за якими ДПЗКУ продаватиме зернові ССЕС або покупцям, призначеним з боку китайської корпорації.

Як повідомлялось раніше, під час засідання Підкомісії з питань співробітництва у галузі сільського господарства Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР у серпні цього року представники компанії ССЕС відзначили, що китайська сторона вкрай задоволена позитивною динамікою розвитку співпраці з ДПЗКУ протягом останнього часу та налаштована на подальше взаємовигідне співробітництво.

Також у ході засідання сторони дійшли домовленості щодо комплексного вирішення проблем у питаннях ефективного використання кредиту та розширення діапазону його застосування, зокрема, через реалізацію проектів з розвитку інфраструктури та виробничих потужностей ДПЗКУ, що. За думкою сторін це дозволить створити нову модель співпраці між Китаєм та Україною.

Прес-служба Мінагрополітики