портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ планує посилити контроль над роботою елеваторів

Опубліковано 08 червня 2015 року, 17:42

Державна продовольчо-зернова корпорація України планує низку заходів для контролю якості продукції та запобіганню зловживань. Про це в інтерв’ю виданню Elevatorist розповів заступник голови правління ДПЗКУ Денис Полежаєв.

Він додав, що першочерговими завданнями є встановлення «жорсткої вертикалі» підпорядкування між елеваторами корпорації і центральним офісом, а також усунення впливу людського фактору. В рамках цієї роботи в корпорації із залученням найкращих фахівців планують створити відділ контролю, який буде відслідковувати показники якості і кількості зерна. Крім того, постійний моніторинг діяльності елеваторів здійснюватиме регулярна інвентаризація та пересувна виробничо-технічна лабораторія. «Це те, що сьогодні на стадії реалізації», — додав заступник голови правління.

Наразі в структурі ДПЗКУ 57 працюючих філій. З них понад 10 за умови модернізації можуть суттєво збільшити оборот. Інші потребують поточного ремонту, деякі — капітального. Крім того, є необхідність у розширенні портових елеваторів в Одесі та Миколаєві, це дозволить збільшити потужності до 50 тис. тонн. Для скорочення витрат у корпорації працюють над проектами переведення виробництва на альтернативні джерела енергії.

Прес-служба Мінагрополітики