портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ направить 1,1 млрд гривень на реалізацію форвардної програми

Опубліковано 27 жовтня 2016 року, 12:58

«Для забезпечення ефективної роботи корпорації та з метою підтримки вітчизняних сільгоспвиробників, ми плануємо реалізувати програму закупівель озимих та ярих культур майбутнього врожаю, на що буде направлено понад 1,1 млрд грн. авансових платежів згідно кредитного договору з ССЕС.

Державна продовольчо-зернова корпорація України найближчим часом планує розпочати форвардні закупівлі зернових у розмірі понад 500 тисяч тонн. Про це домовились Президент Китайської національної корпорації машинної промисловості і генеральних підрядів (ССЕС) пані Ян Цзін та в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович.

«Для забезпечення ефективної роботи корпорації та з метою підтримки вітчизняних сільгоспвиробників, ми плануємо реалізувати програму закупівель озимих та ярих культур майбутнього врожаю, на що буде направлено понад 1,1 млрд грн. авансових платежів згідно кредитного договору з ССЕС. Відповідне погодження з боку ССЕС ми отримали після успішного завершення переговорів з китайською стороною», - повідомив Олександр Григорович.

За його словами, держкорпорація планує в три етапи закупити до 200 тисяч тонн продовольчої та фуражної пшениці, 200 тисяч тонн кукурудзи та до 150 тисяч тонн ячменю і сої.

«Нам вдалось суттєво активізувати нашу співпрацю з ССЕС в рамках реалізації спільного проекту з поставок українських зернових до Китаю та інших напрямків спільної діяльності, передбачених Генеральним та кредитними договорами. До речі, форвардні закупівлі саме озимих культур корпорація здійснюватиме вперше за 6 років існування», - підкреслив в.о. голови правління.