портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ долучилась до системи електронних закупівель «Prozorro»

Опубліковано 27 липня 2015 року, 16:27

З метою подолання корупції та заощадження коштів при закупівлях ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» приєдналась до системи електронних торгів «Prozorro».

Система «Prozorro» розроблена на основі грузинської моделі електронних реверсивних аукціонів. Це програмний комплекс для автоматизованого відбору постачальників товарів, робіт та послуг. Головна мета майданчика — забезпечення прозорих та відкритих державних закупівель.

За дорученням Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, до проекту мають приєднатися всі підприємства та компанії зі сфери управління міністерства. Практику проведення електронних торгів, крім Мінагрополітики, вже запровадили в ДП «Укрспирт», ПАТ «Аграрний фонд» та інших крупних державних компаніях.

Вже протягом декількох місяців Мінагрополітики здійснює допорогові торги (проводяться без тендерних процедур) на майданчику NEWTEND. Він розроблявся з урахуванням стандартів передових світових практик програмного забезпечення. Система здійснює інформаційний захист даних та перевірку контрагентів.

Прес-служба Мінагрополітики