портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ автоматизувала процедуру вибору ставок на перевезення зерна залізничним транспортом

Опубліковано 12 жовтня 2016 року, 13:24

Порядок вибору ставок на перевезення зерна  ДПЗКУ залізничним транспортом відтепер обирає автоматизована система – «Система вибору ставок», а для усіх експедиторів працюють єдині правила подачі пропозицій.

З вересня поточного року Державна продовольчо-зернова корпорація України запустила у промислову експлуатацію автоматизовану систему вибору ставок. Система, яка  самостійно акумулює дані експедиторів щодо вартості послуг і обирає найнижчу ціну, була розроблена ІТ підрозділом корпорації і протягом серпня працювала в тестовому режимі.

Автоматизація та систематизація процесу отримання, вибору та затвердження ставок на залізничні перевезення дає можливість одержувати оптимальні пропозиції на транспортно-експедиторські послуги при перевезенні зерна залізничним транспортом, скорочувати час опрацювання отриманих пропозицій та автоматизувати затвердження тарифів.

Оскільки запроваджена система продемонструвала високу ефективність та сприяла економії коштів, у ДПЗКУ планують найближчим часом розробити аналогічний сервіс для відбору автомобільних перевізників та інших логістичних послуг.

За інформацією прес-служби ПАТ "ДПЗКУ"