портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДП «Артемсіль» закупить італійське обладнання для модернізації виробництва

Опубліковано 21 вересня 2016 року, 16:33

Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» планує закупити фасувальне обладнання у італійської компанії-виробника «BETTI» S.R.L.

Рішення про співпрацю прийнято за підсумками візиту делегацій найбільших європейських виробників фасувального обладнання, яке відбулося в ДП «Артемсіль» 20 вересня 2016 року. Свої пропозиції щодо постачання фасувального обладнання для нових виробничих ліній представили італійська компанія «BETTI» S.R.L. і італійська компанія «CURTY» S.P.A. спільно з українським виробником ТОВ ЗУО «Термо-Пак».Метою зустрічі було публічний розгляд пропозицій фірм виробників і їх обговорення з технічними фахівцями ДП «Артемсіль». Крім того, делегації відвідали цех, де планується встановлення нових виробничих лінії.

В результаті проведення переговорної процедури більшість фахівців ДП «Артемсіль» підтримали пропозицію виробника «BETTI» S.R.L. Крім цінової переваги компанія має добру ділову репутацію і досвід роботи з більшістю європейських виробників харчової солі, серед яких ESCO GMBH (Німеччина), AKZO SALT (Данія), ITALKALI (Італія), SALINE DE BEX (Швейцарія). Важливо й те, що «BETTI» S.R.L. спеціалізується на випуску фасувального обладнання саме для солі. Компанія має в Україні офіційне представництво й штат технічних фахівців для обслуговування свого обладнання.

«Ми дали можливість двом найбільшим компаніям-виробникам представити свої пропозиції та презентувати обладнання. Впевнені, що використання сучасних технологій дозволить виготовити продукцію, що відповідає європейським нормам якості», - зазначив в.о. директора ДП «Артемсіль» Володимир Доля.

Підписання контракту на поставки фасувального обладнання з італійським виробником «BETTI» S.R.L. планується вже в жовтні після обговорення всіх умов.

Відзначимо, що раніше ДП «Артемсіль» оголосило про проведення торгів в системі ProZorro із закупівлі фасувально-пакувальної лінії, але аукціон не відбувся. З метою придбання найбільш якісного, сучасного та ефективного обладнання підприємством було розглянуто питання укладення договору безпосередньо з виробником. Для цього була проведена переговорна процедура з представниками компаній «BETTI» S.R.L. і «CURTY» S.P.A., які є найбільшими європейськими виробниками фасувального обладнання і мають досвід роботи з солевидобувними підприємствами.

Нагадаємо, що в цьому році в ДП «Артемсіль» розпочато програму з модернізації рудників. Метою цього масштабного проекту є випуск солі вищого сорту в покращеній упаковці.

За інформацією прес-служби ДП "Артемсіль"