портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДП «Артемсіль» за 10 місяців 2015 року збільшило випуск солі меленої неупакованої

Опубліковано 19 листопада 2015 року, 12:02

Державне підприємство «Артемсіль» підбило підсумки роботи за 10 місяців 2015 року. За цей період видобуто солі для промислової переробки на 30% більше, ніж у 2014 році.

Так, з початку року ДП «Артемсіль» видобуло 1,6 млн тонн солі, що становить 85,3% до рівня минулого року. На сьогодні найбільш затребуваним видом продукції ДП «Артемсіль» є сіль мелена неупакована (для промислової переробки), якої за 10 місяців нинішнього року підприємство виробило на 30% більше, ніж рік тому. Збільшення обсягів випуску цього виду продукції пов'язане зі зростанням його експорту до країн Європейського Союзу, ближнього зарубіжжя та СНД. Так, за жовтень у декілька разів збільшилися відвантаження до Словаччини, Польщі, Сербії. Значно зросли відвантаження до Угорщини та Румуніъ. На 5% більше відвантажили цього виду продукції для українських споживачів. У жовтні основними споживачами підприємства на внутрішньому ринку були автодорожні підприємства.

При цьому, за 10 місяців 2015 року ДП «Артемсіль» не реалізувало понад 300 тис. тонн солі фасованої в пачки і затареної в мішки з причин втрати найбільших споживчих ринків харчової солі (Російська Федерація, тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим). В даний час ведеться робота над збільшенням частки поставок цього виду продукції на інші ринки збуту.

З приходом осені стабілізувалася ситуація з подачею залізничного транспорту. Зараз з рудників щодоби відправляється більше 100 вагонів готової продукції.

Фахівці ДП прогнозують, що до кінця року на внутрішньому українському ринку збережеться стабільний попит на фасовану і затарену сіль. Крім того, очікується збільшення поставок солі до Польщі, Угорщини, Словаччини та Румунії.