портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДП «Артемсіль» втричі збільшило експорт продукції до ЄС

Опубліковано 01 липня 2015 року, 13:52

За результатами першого півріччя Державне підприємство «Артемсіль» у три рази збільшило обсяги експорту продукції в країни Європейського Союзу.

Зокрема, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року істотно збільшилися поставки до Польщі (на 85%), Сербії (на 22%) та країни Прибалтики (на 17%). Крім того, реалізовані контракти на постачання солі для промислової переробки на великі хімічні заводи Угорщини. Це дозволило збільшити експорт соляної продукції в цю країну в 29 разів, у порівнянні з минулим роком. Наразі ведуться переговори на поставку ще 120 тис. тонн солоного мінералу для споживачів Угорщини. Найближчим часом планується збільшення поставок соляної продукції ДП «Артемсіль» в Болгарію, Словенію, Чорногорію, Чехію, Словаччину.

Разом з тим, у зв'язку з втратою найбільших споживчих ринків харчової солі (Російська Федерація, тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, Крим), в першому півріччі підприємство не реалізувало понад 100 тис. тонн харчової солі (близько 40%). Це становить менше 4% від загального обсягу реалізації.

Загалом, обсяги видобутку солі в першому півріччі збережено на рівні минулого року — 900 тис. тонн.

Довідково: ДП «Артемсіль» — найбільше підприємство з видобутку, переробки і реалізації кам'яної кухонної солі (NaCl) на території Центральної та Східної Європи. Засноване у 1881 році. Виробнича потужність  складає близько 7 млн тонн на рік. Чисельність співробітників — понад 3000 чоловік. Продукція підприємства експортується в 22 країни світу.

 

Прес-служба Мінагрополітики