портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДП «Артемсіль» планує приєднатися до електронної системи державних закупівель

Опубліковано 04 лютого 2016 року, 15:28

Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» планує перевести процедуру закупівель в електронний формат через систему «ProZorro».

Найближчим часом фахівці підприємства пройдуть навчання з практичного використання торгових майданчиків електронної системи.

Не дивлячись на те, що на ДП «Артемсіль» не поширюється дія Законів України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», керівництвом підприємства процес проведення закупівель максимально наближений до вимог закону.

Відзначимо, що на підприємстві вже створено комітет з проведення торгів, введено відповідні розпорядчі документи, які регламентують прозорість і відкритий порядок організації і проведення процедур закупівель.

Крім того, інформація про проведення торгів і їх результатах є доступною для юридичних і фізичних осіб, і відкрито розміщується на офіційному веб-сайті підприємства www.artyomsalt.com. Документація щодо предметів закупівлі безкоштовно надається всім зацікавленим учасникам торгів. Критеріями оцінки при проведенні закупівель є ціна запропонована учасником, а також якість продукції та інші кваліфікаційні вимоги.

Завдяки відкритій і прозорій системі закупівель, основними постачальниками продукції для потреб підприємства є безпосередньо виробники товарів, а не посередники.