портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Досвід реформування рибного господарства Латвії є корисним для України, - Ярема Ковалів

Опубліковано 26 листопада 2015 року, 10:51

Досвід Латвійської Республіки у реформуванні рибного господарства є актуальним та корисним для України. Низку напрямів щодо співпраці держав у сфері рибного господарства було погоджено в рамках робочої поїздки до Латвії Мінагрополітики та Держрибагентством України 23 листопада.

В ході візиту Ярема Ковалів відвідав провідні латвійські галузеві установи –  компанію MOTTRA - один з найбільших європейських рециркуляційних заводів із виробництва чорної ікри, а також науковий інститут безпечності харчових продуктів, здоров’я тварин та захисту навколишнього середовища BIOR.  

Під час зустрічі із підприємством MOTTRA було розглянуто можливість імплементації в Україні технологій підприємства щодо виробництва спеціалізованих кормів для риб, а також інвестицій у рибоперереробні підприємства України.

 «Досвід BIOR є надзвичайно цікавим для України, оскільки інститут є зразковим прикладом ефективного об’єднання  в одну установу наукових та рибовідтворювальних установ», - зазначив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

В рамках зустрічі із представниками Міністерства сільського господарства Латвії Голова Держрибагентства обговорив можливість використання латвійського досвіду щодо створення спеціального фонду підтримки рибного господарства, механізму прозорого розподілу коштів та контролю і звітування за їх використанням.

Прес-служба Мінагрополітики