портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донецькрибоохорона затримала порушників, які виловили риби більше ніж на 1 млн гривень

Опубліковано 13 жовтня 2015 року, 11:53

10 жовтня на Донеччині оперативна група Донецькрибоохорони затримала групу осіб, які здійснювали вилов риби короп забороненим знаряддям лову –  неводом. Це завдало рибному господарству України збитків на суму 1 300 500 грн. Про це повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

«Збитки, які порушники завдали державі є найбільшими із зафіксованих у 2015 році. Інцидент стався під час проведення рибоохоронних заходів. Дозвільні документи на промисловий вилов водних біоресурсів у рибалок були відсутні», - наголосив Ярема Ковалів.

Співробітниками Донецькрибоохорони виявлено та вилучено 142 кг риби - 4250 коропів, а також саме заборонене знаряддя лову.

Ярема Ковалів також повідомив, що низькі штрафи за порушення правил рибальства є однією із причин систематичного порушення цих правил рибалками-промисловиками, рибалками-любителями і підприємствами, які здійснюють днопоглиблювальні роботи. «Ми маємо намір підвищити відповідальність за порушення в рази та забезпечити належний контроль з боку держави через запровадження рибного патрулю. Це дозволить суттєво покращити ситуацію із незаконним виловом риби на водоймах України», – заявив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

 Прес-служба Мінагрополітики