портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Доля поданої Міністром заяви про відставку має бути вирішена парламентом, - заступник міністра

Опубліковано 01 лютого 2016 року, 13:20

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк, коментуючи написану Міністром заяву про відставку, повідомила: «Міністр Олексій Павленко подав до парламенту заяву про відставку. Згідно з положеннями Закону України «Про Кабінет Міністрів України» Міністр звільняється з займаної посади з дати прийняття Верховною Радою України відповідної постанови. Така постанова приймається більшістю від конституційного складу парламенту, тобто 226 голосами. Наразі, невідомо, коли це питання буде  включене до порядку денного засідань парламенту для розгляду», - пояснила Інна Гребенюк.   

«Посада Міністра є політичною. Відповідальність за виконання ним своїх обов’язків не може бути знята жодним іншим чином, ніж рішенням Верховної Ради. Міністр та команда Мінагрополітики працюють в штатному режимі», - наголосила заступник Міністра.

 Інна Гребенюк ще раз наголосила, що політичні процеси, жодним чином не впливають на режим та якість роботи міністерства. «Ми працюємо і будемо працювати у звичайному режимі, максимально зосередившись на виконанні завдань на 2016 рік», - додала заступник Міністра-керівник апарату.

«Останнім часом в країні склалась практика, коли парламент місяцями не може проголосувати подані міністрами заяви про відставку. В окремих випадках цей термін сягає до півроку. Відтак, наголошую, відповідальність за аграрну галузь на міністра та Мінагрополітики була покладена Верховною Радою, і лише нею може бути знята», - наголосила Інна Гребенюк.

Прес-служба Мінагрополітики