портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

До конкурсної комісії долучилася HR –експерт порталу Rabota.ua Тетяна Пашкіна

Опубліковано 19 жовтня 2015 року, 13:52

До роботи у складі конкурсної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України долучилася HR-експерт порталу Rabota.ua Тетяна Пашкіна.

Разом із представниками Мінагрополітики та незалежними експертами – представниками відомих рекрутингових та аудиторських компаній вона обиратиме керівників на посади директорів державних підприємств зі сфери управління міністерства. «Наш портал активно співпрацює з органами державної влади, в тому числі міністерством, на сайті опубліковані понад 30 вакансій на посади керівників держкомпаній. Прийняла рішення взяти безпосередню участь у відборі, адже для мене це, реальна можливість підвищити професійний рівень державного топ-менеджменту з одного боку, та вдосконалити сервіс нашого порталу з іншого», — повідомила Тетяна Пашкіна.

Тетяна Пашкіна має дві вищі освіти — інженер та психолог. В сфері рекрутинга працює з 2000 року, підбирала персонал для підприємств та установ по всій території України. Має досвід роботи в рекрутинговій компаній, а також на посаді внутрішнього рекрутера.

Нагадаємо, раніше до роботи конкурсної комісії долучалась рекрутинг-директор компанії ARTE Business Group Оксана Царик, а такожконсультант міжнародної рекрутингової компанії Alexander Hughes Андрій Машков. Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко висловив незалежним експертам вдячність за допомогу в кадровій політиці галузі. «Разом з представниками відомих рекрутингових компаній, які працюють на волонтерських засадах, ми провели вже 109 конкурсів, директорів отримали десятки компаній, у тому числі потужні ПАТ «ДПЗКУ» та ДАК «Хліб України». Ми завжди відкриті для співпраці, адже присутність таких людей у конкурсній комісії — гарант чесного і неупередженого кадрового відбору», — сказав Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики