портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Дні аграрної освіти і науки Франції в Україні сприяють налагодженню міжнародної співпраці з кращими європейськими ВНЗ, - Ковальова

Опубліковано 02 червня 2016 року, 12:21

«Дні аграрної освіти і науки Франції в Україні» сприяють налагодженню міжнародної співпраці між українськими та кращими європейськими вищими навчальними закладами і популяризації вищої аграрної освіти за кордоном. Про це наголосила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час відкриття заходу.

За її словами, досвід Франції може бути використано і в Україні: «Наші французькі колеги із задоволенням передають свій досвід, приймають на стажування українських студентів, сприяють підвищенню кваліфікації українських викладачів».

«Сьогодні студенти аграрних вузів, завдяки широкій мережі співпраці з закордонними університетами, фермерськими господарствами, підприємствами та науковими інститутами мають можливість вивчити передовий світовий досвід в галузі аграрного сектору», - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Під час заходу також було обговорено ключові проблеми та окреслені основні заходи щодо розширення співпраці між Україною та Францією з питань аграрної освіти та науки.

За сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Франції в Україні, НМЦ “Агроосвіта” 30 травня 2016 року на базі трьох провідних аграрних закладів Львівської області, а саме: Львівському національному аграрному університеті, Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького та Стрийському коледжі Львівського національного аграрного університету проходили “Дні аграрної освіти Франції в Україні”.

Прес-служба Мінагрополітики