портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Для України важливий розвиток взаємовигідної співпраці з КНР, - Рутицька

Опубліковано 02 вересня 2015 року, 12:39

Заступник Міністра з питань євроінтеграції провела зустріч з начальником відділу країн Європи Центру зовнішньоекономічного співробітництва Міністерства сільського господарства КНР паном Юй Ге.

Сторони обговорили діяльність китайських компаній в Україні у сфері АГРО виробництва, переробки, зберігання і логістики агропродукції.

«Нам важлива реалізація в Україні спільних інвестиційних проектів з використанням китайського досвіду, інвестицій та технологій.

Ми готові запропонувати ряд спільних проектів для реалізації у сфері переробки, потужностей по зберіганню, агрологістики,  ветеринарної медицини, рибного господарства,  тощо», - зазначила Владислава Рутицька.

 «Україна для нас  - важливий партнер. Як успішний приклад співробітництва китайських бізнесменів в Україні можу назвати роботу компанії Shandong Shangshi Ecological Agriculture Technology Co. Ltd та CNADC. Зараз нам важливо визначити пріоритетні напрями співробітництва та вивчити потенціал ринку», - зазначив Юй Ге - начальник відділу країн Європи Центру зовнішньоекономічного співробітництва Міністерства сільського господарства КНР.

Сторони обговорили результати П’ятого засідання українсько-китайської Підкомісії з співпраці в галузі сільського господарства, під час якого  були визначені напрями у співпраці між Україною та КНР. 

Один з них – збільшення експорту продукції з доданою вартістю та спільні інвестиційні проекти.

Також, Владислава Рутицька додала, що зараз Міністерство аграрної політики та продовольства зараз активно працює над узгодженням з AQSIQ фітосанітраних та інспекційних вимог по цілому ряду продукції. Найбільш перспективними товарними групами для експорту в Китай є зернові, олійно-жирова продукція, продукція тваринництва, тощо.