портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Для передачі у власність учасникам АТО на Львівщині зарезервовано майже 5 тис. гектарів землі

Опубліковано 14 вересня 2016 року, 11:47

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Львівської області оновили перелік земельних ділянок, що можуть бути надані учасникам АТО. На сьогодні в регіоні для військовослужбовців зарезервовано 4 950 гектарів землі.

Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства.

Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Буському (524 га), Сокальському (481 га), Радехівському (384 га) та Жидачівському (381 га) районах.

«Працівники територіальних органів Держгеокадастру Львівщини постійно працюють над тим, щоб усі учасники АТО та їх сім’ї мали можливість отримати земельну ділянку. Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви на нашому сайті», – відзначив Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Найбільше земель на Львівщині зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 3374 га, садівництва – 1037 га, будівництва та обслуговування житла – 495 гектарів.

 

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.