портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держветфітослужба оприлюднить контактні телефони для повідомлень щодо підозри на АЧС

Опубліковано 14 серпня 2015 року, 16:50

Закликаю усіх керівників на місцях поінформувати людей щодо убезпечення поширення вірусу АЧС в домашніх господарствах. Про це зазначив заступник Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Олександр Вержиховський під час селекторної наради з керівниками територіальних органів сфери управління.

Він повідомив, що з початку року зафіксовано 18 випадків африканської чуми.

За його словами, з тим щоб унеможливити поширення вірусу вказаної хвороби у домашні господарства, кожен власник повинен організувати заходи безпеки. Це можуть бути дезкилимки перед входом до приміщень, де утримуються тварини.

Також Вержиховський зауважив, що на виконання витягу з протоколу №85 КМУ від 3 серпня 2015 року поновлено перевірки свиногосподарств стосовно дотримання закритого режиму та ветеринарно-санітарних вимог. "Ми розпочинаємо перевірку всіх суб’єктів господарювання, в яких утримують свиней".

Він доручив керівникам територіальних органів організувати цілодобове чергування в областях. "Дайте команду начальникам управлінь ветеринарної медицини в районах, директорам районних лікарень та міжрайонних лабораторій оприлюднити контактні номери телефонів. Потрібно забезпечити цілодобовий зв'язок, щоб люди знали куди дзвонити в разі  підозри на АЧС", -  зауважив заступник Голови Держветфітослужби.

 

За інформацією Держветфітослужби України