портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держрибагентство звертається до правоохоронних органів оперативно реагувати на порушення у рибному господарстві

Опубліковано 14 грудня 2015 року, 10:37

15 грудня у Києві та області стартує набір нового рибного патруля. Паралельно триває ліквідація старого органу – територіальних управлінь  охорони,  використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у 27 регіонах України, які зупинять функціонування на початку 2016-го року.

«Останнім часом до Держрибагентства почали надходити тривожні сигнали з різних регіонів України. Деякі співробітники старого органу рибоохорони, вочевидь, розуміють, що в оновленому рибному патрулі їм місця нема. Адже там необхідно працювати чесно і прозоро. Тому такі «рибоохоронці» намагаються використати ці місяці роботи як «останній шанс» для корупційних схем та особистого збагачення. Хочу офіційно попередити діючих співробітників, що по кожному зверненню громадян щодо подібних фактів – ми будемо проводити службові розслідування, а також передавати матеріали у правоохоронні органи. Навіть, коли старий орган буде ліквідовано – ми не залишимо розслідування щодо цих справ», – наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Держрибагентство офіційно звертається до Генеральної прокуратури України, обласних та міських прокуратур України, територіальних органів МВС України із проханням оперативного реагування на звернення відомства та громадян, щодо зловживання службовим становищем співробітників органів рибоохорони, виявлених фактів незаконного рибальства та інших порушень.

Прес-служба Мінагрополітики