портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держрибагентство планує запустити першу «рибну біржу» на Київському морі

Опубліковано 10 лютого 2016 року, 17:17

Першу так звану «рибну біржу» вже невдовзі планує запустити Держрибагентство біля Київського моря, де рибалки зможуть реалізувати рибу напряму без посередників як торговим мережам, так і звичайним громадянам. Про це Голова Держрибагентства Ярема Ковалів розповів в ефірі програми «Ранок у великому місті» на телеканалі ICTV.

«Наразі Держрибагентство працює з громадськими активістами над створенням «рибної біржі» в районі Київського моря. Хочемо апробувати цей проект як пілотний, після чого запровадити його по всій країні» - зазначив Ярема Ковалів.

За його словами, така практика торгівлі  існує у багатьох «морських» країнах, де кожен громадянин може придбати свіжу рибу.

«Для рибалок і покупців –  це додаткова зручність, адже буде конкретне місце, де здаватимуть та продаватимуть водні біоресурси. В Україні, як і у всьому цивілізованому європейському світі, мають з’явитися місця, де рибалки зможуть продавати, а люди - купувати свіжу, якісну, українську рибу», - розповів Ярема Ковалів.

Держрибагентство запрошує громадськість до обговорення проекту першої «рибної біржі». Свої пропозиції можна надсилати на електронну пошту:  info@darg.gov.ua