портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держрибагентство чекає на пропозиції громади Херсонщини щодо розвитку галузі

Опубліковано 21 вересня 2015 року, 12:17

Чекаємо на пропозиції від промисловців, щоб удосконалити роботу в системі рибної галузі й наблизити її до європейської. У кожній області зустрічаємося з представниками громадськості, підприємцями, рибаками для знаходження оптимальних шляхів розвитку галузі. Вже напрацьовані напрями реформування. Про це заявивГолова Держрибагентства України Ярема Ковалів під час наради у Херсонській облдержадміністрації за участю очільника області Андрія Путілова.

Ярема Ковалів проінформував про перші практичні кроки в реалізації нової стратегії розвитку рибного господарства України: скорочення документів дозвільного характеру,  перспективу роботи територіальних підрозділів рибоохорони Держрибагентства України.

Він відзначив важливість взаємодії відомства з місцевими органами влади та силовими структурами.

За словами очільника Херсонщини, завдяки співпраці з СБУ, МВД та прикордонною службою за один місяць зареєстровано 5 кримінальних проваджень. Він заявив, що готовий із залученням громадськості, фахівців, екологів відстоювати питання екологічної безпеки регіону.

 «Хочу, щоб вам була зрозуміла принципова позиція облдержадміністрації – ми проти корупції та браконьєрства. Ми готові й далі боротися з цими явищами, але вважаємо, що треба прийняти принципові рішення і змінити підходи до видачі дозволів на вилов біоресурсів, видачу лімітів і так далі. Все має бути прозоро і зрозуміло!»  ‒ відмітив голова облдержадміністрації.

Прес-служба Мінагрополітики