портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держпродспоживслужбою проведено більше 600 тисяч досліджень для забезпечення епідемічного благополуччя населення

Опубліковано 26 січня 2018 року, 13:18

У 2017 році територіальні органи Держпродспоживслужби в ході здійснення державного нагляду (контролю) проводили моніторингові дослідження харчової та нехарчової продукції за чотирма напрямами діяльності Служби: дотримання законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд; дотримання санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення; дотримання суб’єктами господарювання вимог щодо безпечності харчових продуктів та окремих показників якості; у сфері карантину рослин та заходів встановлення фіто санітарного стану об’єктів.

За повідомленням Держпродспоживслужби, такі моніторингові дослідження проводяться з метою запобігання або зменшення ризиків виникнення спалахів інфекційних хвороб, отруєнь громадян, розповсюдження інфекційних хвороб, недопущення порушень санітарного законодавства та попередження надходження в обіг неякісних продуктів харчування і промислових товарів. Наразі результати моніторингових досліджень на центральному рівні вже узагальнені та проаналізовані за всіма напрямами.

Так, було проведено 1 627 незалежних експертиз в ході здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд. В рамках державного нагляду за дотримання санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення було проведено понад 612,3 тис. лабораторних та інструментальних досліджень, випробовувань, вимірювань та експертиз. У сфері дотримання суб’єктами господарювання вимог щодо безпечності харчових продуктів та окремих показників якості було проведено майже 70 тис. лабораторних досліджень об’єктів санітарних заходів. У сфері карантину рослин та заходів  встановлення фіто санітарного стану  об’єктів було проведено майже 1,4 млн лабораторних досліджень.

За інформацією Держпродспоживслужби