портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держпродспоживслужба закликає споживачів долучитися до перевірки якості палива на заправках

Опубліковано 28 січня 2016 року, 12:31

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка Держпродспоживслужба на основі скарг споживачів, які надходили за останній період в органи Держспоживінспекції, здійснює перевірку якості нафтопродуктів на автозаправках роздрібних операторів моторних палив в усіх регіонах України.

За інформацією Першого заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачі – Голови комісії з реорганізації Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Володимира Лапи, такі перевірки будуть проведені протягом найближчих двох тижнів.

При цьому він закликав споживачів, які зіткнулися з проблемою низької якості моторного палива на АЗС, звертатися з відповідними скаргами до територіальних підрозділів Держспоживінспекції. У своїх зверненнях необхідно чітко вказати назву юридичної особи, місце розташування автозаправної станції, вид палива, а також долучити чек про купівлю цієї продукції.

«Захист споживачів – одне із основних завдань Держпродспоживслужби, яка налаштована суттєво активізувати роботу в цьому напрямку. Ми сподіваємося, що з вашою допомогою діяльність Держпродспоживслужби матиме відчутну користь для суспільства», - наголосив Володимир Лапа.