портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держпродспоживслужба працюватиме у тісній взаємодії з іншими органами влади, - Голова Служби

Опубліковано 04 березня 2016 року, 10:51

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів налагодить тісну взаємодію з іншими органами виконавчої влади шляхом запровадження сучасної IT-системи. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України з міжнародними донорськими організаціями.

«Запровадження IT-системи потрібно для того, щоб Служба мала можливість налагодити постійну комунікацію з іншими органами державної влади, наприклад, з митною службою», - зазначив Володимир Лапа.

За його словами, з початком роботи Служба проводитиме більш ефективну роботу з моніторингу епізоотичного благополуччя, залишкової кількості ветеринарних препаратів, антибіотиків. Крім того, є необхідність у підвищенні кваліфікації працівників, зокрема інспекторського складу.

«Із більшості зазначених питань ми уже ефективно співпрацюємо з донорською спільнотою, але далеко не всі напрямки закриті наявним обсягом фінансової підтримки. Тому ми розраховуємо, що донори підключаться до інших складових нашої роботи, що дозволить організувати ефективну роботу Держпродспоживслужбит як сучасного та прозорого органу державного контролю», - наголосив Володимир Лапа.

                                                                                                                                                                  Прес-служба Держпродспоживслужби