портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держпродспоживслужба працює над можливістю постачати українську яловичину до ЄС

Опубліковано 04 липня 2017 року, 14:21

Для цього опрацьовується питання прибуття у 2018 році в Україну місії Генерального Директорату з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів Європейської Комісії (DG «SANTE).Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі з журналістами.

Україна звернулася до ЄС щодо інспектування національної системи державного контролю виробництва яловичини, з метою подальшого виходу цієї продукції на європейський ринок.

Для цього опрацьовується питання прибуття у 2018 році в Україну місії Генерального Директорату з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів Європейської Комісії (DG «SANTE).

Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі з журналістами.

За його словами, зацікавленість з боку українських виробників є - на даний момент 4-5 підприємств уже готові пройти відповідну перевірку.

«Сподіваємося, що в 2018 році ЄС надішле в Україну місію для оцінки системи державного контролю безпечності в частині виробництва яловичини», - зазначив Володимир Лапа.

Голова Держпродспоживслужби також нагадав, що наприкінці травня поточного року Україна і Китай погодили протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китайської Народної Республіки.

 

За інформацією Держпродспоживслужби