портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держпродспоживслужба підбила підсумки за 9 місяців роботи

Опубліковано 06 листопада 2017 року, 10:23

3 листопада 2017 року відбулося засідання колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо підсумків роботи за 9 місяців поточного року.

Участь в колегії взяли заступник голови Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, народний депутат Олександр Бакуменко, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, Перший заступник Голови Андрій Жук, керівники структурних підрозділів Держпродспоживслужби, начальники територіальних органів, керівники регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, а також керівники науково-дослідних установ ветеринарної медицини та державних підприємств, підпорядкованих Держпродспоживслужбі.

Під час колегії начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Алла Григоренко проаналізувала роботу Служби у сфері санітарного законодавства та санітарно-епідеміологічної ситуації в країні за 9 місяців. Зокрема, наголошено на виконанні доручень Голови Держпродспоживслужби щодо вжиття належних заходів реагування у випадках ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації щодо гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь, забезпечення належних умов перебування, виховання, навчання та харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах відповідно до вимог санітарного законодавства.

Заступник директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Артем Саєнко зупинився на питаннях ефективності здійснення державного нагляду (контролю) в галузі безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини за звітний період та окреслено основні завдання щодо покращення даної роботи.

Зокрема, керівникам територіальних органів Держпродспоживслужби поставлено завдання активізувати роботу щодо виконання планів комплексних планових заходів державного контролю органів державного нагляду на 2017 рік та посилити контроль за роботою суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з створенням, переробкою, обігом побічних продуктів тваринного походження.

Особливої уваги потребують питання, пов’язані з проведенням вакцинації проти сказу серед домашніх тварин, профілактикою та ліквідацією АЧС на території України, профілактики вузликового дерматиту.

Крім того, під час засідання здійснено аналіз проведеної роботи з питань ідентифікації та реєстрації тварин та заходи, які вживаються для актуалізації даних в Єдиному державному реєстрі тварин.

Окрему увагу члени колегії приділи роботі у сфері захисту прав споживачів, реклами, антитютюнового законодавства, ринкового нагляду - на цьому детально зупинився директор Департаменту захисту споживачів Держпродспоживслужби Олексій Квасніцький.

Директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Андрій Чемолбітко прозвітував про стан реалізації державної політики у сфері карантину та захисту рослин, контролю в сфері насінництва і розсадництва за звітний період, окреслив проблемні питання та пріоритетні завдання на найближчий період. Окремо він зупинився на питаннях, які виникають під час експорту української рослинницької продукції, зокрема на необхідності дотримання фітосанітарних умов країни-призначення, проведенні якісної фумігації тощо.

За результатами колегії роботу Держпродспоживслужби визнано задовільною.

Прес-служба Держпродспоживслужби

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux