портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держлісагентство посилило охорону лісів під час ялинкової кампанії

Опубліковано 24 грудня 2015 року, 12:50

Голова Держлісагенства наказав збільшити та посилити лісову охорону під час проведення ялинкової кампанії. Про це повідомила Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич під час брифінгу у Кабміні.

«Було направлене звернення до правоохоронних органів щодо посиленої співпраці із лісовою охороною в новорічний період. Ми вже маємо факти незаконного вирубування ялинок. Наголошую, кожен працівник лісгоспів та лісової охорони зобов’язаний повідомляти про подібні факти до правоохоронних органів», - зауважила Христина Юшкевич.

Також вона підкреслила, що в новорічний період сума штрафів за незаконне вирубування ялинок збільшується втричі. «За незаконну вирубку штраф для фізичних осіб складає до 170 грн, а для посадових осіб до 204 грн. Крім того, додатково накладається штраф за нанесення шкоди лісовому масиву в розмірі до 1852 грн за одне дерево», - повідомила Перший заступника Голови Держлісагенства.

Христина Юшкевич нагадала, що всі бажаючі можуть перевірити походження придбаної новорічної ялинки, ввівши номер із самоклейної етикетки або бірки на сайті Державного підприємства «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний центр» (www.ukrforest.com).

 Прес-служба Мінагрополітики