портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держлісагентство активно працює над Стратегією реформування лісової галузі

Опубліковано 28 квітня 2017 року, 15:13

Держлісагентство у співпраці з міжнародними експертами активно працює над створенням Стратегії реформування лісової галузі. Про це повідомила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич під час круглого столу «Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?», який відбувся 27 квітня.

«Стратегія розвитку галузі буде відображена у Національній лісовій програмі. Цей документ буде чітким покроковим планом із визначенням всіх сфер відповідальності, всіх зацікавлених сторін та учасників ринку», - додала очільник відомства.

Керівник Держлісагентства зазначила, що зміни повинні впроваджуватися покроково. «Наш підхід повинен бути ґрунтовним та враховувати думку всіх стейкхолдерів», - зазначила т.в.о. Голови відомства.

Також Христина Юшкевич високо оцінила виконану роботу Офісу ефективного регулювання (BRDO) стосовно аналізу нормативних актів, які регулюють діяльність галузі.

«Було проаналізовано 44 нормативно-правових акти. Основний акцент – потрібно якнайшвидше вводити повний електронний облік деревини для всіх постійних лісокористувачів та запровадити чіткі і прозорі правила реалізації деревини», - наголосила Юшкевич.

У ході зустрічі перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов повідомив, що Міністерство зацікавлене, щоб регуляторні правила були простими та прозорими.

«Мінекономрозвитку підтримує суспільний діалог та обговорення, особливо важливим є зворотній зв'язок від громадськості та бізнесу. Але результатом такого діалогу повинні бути конкретні управлінські рішення», - зазначив Максим Нефьодов.

Керівник торгово-економічного департаменту Представництва ЄС в Україні Ніколас Бердж висловив підтримку функціонуванню робочої групи з напрацювання напрямів реформування лісової галузі.

Він також наголосив, що ліс є і природнім ресурсом, і має економічну складову, і наше завдання поєднати ці речі.

Також Ніколас Бердж зазначив, що мораторій є головним питанням у відносинах України та Європейського союзу, але ми знаходимося на шляху діалогу, і цей круглий стіл є доказ цьому.

Прес-служба Держлісагентства