портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Дерегуляція в агросекторі – одне з пріоритетних завдань Мінагрополітики у 2016 році, - Олег Проценко

Опубліковано 29 грудня 2015 року, 12:25

Реформування аграрної галузі в 2016 році потрібно продовжувати в руслі подальшої дерегуляції і боротьби з корупцією в аграрному секторі, говорить проектний менеджер реформ в аграрному секторі Національної ради реформ Олег Проценко.

Так, Мінагрополітики отримало чіткий сигнал від фермерів, що потрібно продовжувати спрощення умов ведення бізнесу та вироблення чітких «правил гри» на аграрному ринку.

«Ефективна і планомірна дерегуляція в аграрному секторі здатна вирішити одразу декілька проблем, - зазначає проектний менеджер реформ в аграрному секторі Національної ради реформ Олег Проценко, - так, ми можемо спростити умови ведення бізнесу для фермерів, прибравши зайві дозвільні документи та бюрократичні процедури, тим самим зменшимо рівень корупції, оскільки скоротяться безпосередні контакти з державними службовими, що дасть можливість уникнути корупційні ризики».

Вже сьогодні громадськість та Мінагрополітики України активно співпрацюють і виробляють єдині підходи до довгострокового розвитку галузі, з дотриманням думки більшості учасників аграрного ринку.

«Сьогодні Мінагрополітики та громадська організація Agro.ReformsUA, у якої дерегуляція в аграрному секторі є пріоритетним напрямом роботи, у тісній співпраці з фермерами створили список дерегуляційних ініціатив, - пояснює Олег Проценко, - і вже на початку наступного року він буде остаточно погоджений з фермерами та профільними асоціаціями і поданий на розгляд до Верховної Ради України».

Тож наступного року планується продовжувати розпочатий в цьому році курс на дерегуляцію та подальшу співпрацю з громадськістю та фермерами в областях.

Прес-служба Мінагрополітики