портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Дерегуляція, кадрові конкурси та приватизація – основні антикорупційні механізми», - Інна Гребенюк

Опубліковано 25 лютого 2016 року, 18:27

Під час інтерв’ю вона розповіла, що приватизація – найефективніший шлях подолання корупції на державних підприємствах: «Вивести з кризи ДП, які десятиліттями розкрадалися, власними силами неможливо. Фінансування на це у бюджеті немає, як і механізмів щодо залучення коштів інвесторів. Тому, іншого варіанту, окрім як приватизація, для розвитку цих ДП – не існує».

«Дерегуляція, проведення прозорих конкурсів на керівників державних підприємств, які знаходяться у підпорядкуванні Мінагрополітики, а також їх приватизація – такі механізми боротьби з корупцією в агропромисловому комплексі, якими наразі керується відомство», - зазначила  заступник Міністра аграрної політики і продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк під час ефіру на телеканалі «Рада». 

Під час інтерв’ю вона розповіла, що приватизація найефективніший шлях подолання корупції на державних підприємствах: «Вивести з кризи ДП, які десятиліттями розкрадалися, власними силами неможливо. Фінансування на це у бюджеті немає, як і механізмів щодо залучення коштів інвесторів. Тому, іншого варіанту, окрім як приватизація, для розвитку цих ДП – не існує».

Інна Гребенюк також зауважила, що першим кроком з боку Мінагрополітики, стало проведення прозорих конкурсів: «Конкурси на керівників держпідприємств проводяться абсолютно прозоро та відкрито, адже засідання комісії проходять з он-лайн трансляцією. Тож кожен бажаючий має можливість спостерігати всю процедуру відбору претендентів».

Прес-служба Мінагрополітики