портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Дерегуляція є передумовою для мінімізації корупційних ризиків в аграрному секторі економіки, - Інна Гребенюк

Опубліковано 24 березня 2016 року, 12:29

Упродовж минулого та поточного років Мінагрополітики вже проведено дві хвилі дерегуляції. Наразі - етап реалізації третьої хвилі дерегуляції. Про це повідомила заступник Міністра аграрної політики і продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк під час наради з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів, яка 24 березня відбулася у Києві.

За її словами сьогодні Мінагрополітики активно працює над реалізацією третьої хвилі дерегуляції, що включає пакет із понад 10 законопроектів у різних галузях сільського господарства. «Зокрема, розроблено проект комплексних змін до закону про виноград та виноградне вино, законопроект щодо дерегуляції у цукровій галузі, триває робота з реформування рибного господарства, а також щодо дерегуляції у сфері тваринництва», - зазначила Інна Гребенюк.

Вона також акцентувала увагу присутніх на тому, що завдяки дерегуляції будуть створені умови для економії суб'єктами господарювання значних сум, у свою чергу це сприятиме забезпеченню загального спрощення умов ведення агробізнесу в України та покращенню ділового клімату. «Таким чином буде зменшено вплив державних органів на суб'єкти господарювання, і це стане передумовою для мінімізації корупційних ризиків й розвитку сільського господарства, нарощенню виробничих потужностей та збільшення експорту», - сказала під час наради заступник Міністра аграрної політики і продовольства України – керівник апарату.

Прес-служба Мінагрополітики