портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Делегація ДПЗКУ перебуває з офіційним візитом у м. Пекін

Опубліковано 14 листопада 2017 року, 13:12

У період з 13 по 18 листопада представники ПАТ «Державної продовольчо-зернової корпорації України» перебувають з офіційним візитом у м. Пекін (КНР), де беруть участь у роботі Підкомісії з торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядами України та Китайської Народної Республіки. Про це розповів в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

З української сторони засідання Підкомісії очолює заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська. Також у складі Підкомісії присутні заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева та заступник Міністра інфраструктури Віктор Довгань.

Основною метою зустрічі є розвиток двосторонніх відносин та збільшення експортних поставок зернових до Китайської Народної Республіки.

У ході візиту представники ДПЗКУ візьмуть участь у засіданні Робочої групи з питань інвестиційного співробітництва, де буде підписано протокол про двосторонню співпрацю.

Також заплановано проведення експертних консультацій, за результатами яких буде підготовлено спільний протокол подальших дій.

«Україна приділяє особливе значення двосторонньому торговельно-економічному та інвестиційному співробітництву з КНР – важливому стратегічному партнеру. Тому ДПЗКУ налаштована на подальший регулярний розвиток експортних поставок зернових до Китаю та забезпечення виконання контракту з основним партнером – корпорацією ССЕС», - прокоментував Дмитро Гавриш.

 

Прес-служба ПАТ «ДПЗКУ»