портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Через фінансові порушення звільнено керівників 4 аграрних ДП

Опубліковано 08 липня 2015 року, 16:39

Наказами від 7 липня Міністерством аграрної політики та продовольства України звільнено керівників чотирьох підпорядкованих державних підприємств.

Кадрові рішення прийнято на підставі виявлених чисельних порушень фінансової дисципліни і господарської діяльності та з метою збереження державних коштів та майна.

Зокрема, звільнено директорів Харківського промислово-торговельного підприємства Володимира Желязка, багатопрофільного підприємства «Урожай» Андрія Сороку, агропромислово-торгового підприємства «Бобовище» Віктора Сіноду. Крім того, наказом від 3 липня знято виконання обов’язків директора Дніпропетровського експериментального виноробного заводу з комерційного директора цього підприємства Сергія Глушка.

«Встановлені чисельні зловживання. Наприклад, на одному з цих підприємств порушення фінансової дисципліни призвели до втрати майже 139 тис. грн. Є факти банального вивозу майна», — повідомила заступник директора Департаменту Мінагрополітики з управління державною власністю Марина Хільченко.

Прес-служба Мінагрополітики