портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Більше 600 компаній візьмуть участь у агропромисловій виставці АГРО 2016», - Владислава Рутицька

Опубліковано 24 травня 2016 року, 16:43

Про це зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції під час селекторної наради з представниками профільних департаментів ОДА.

«Виставка Агро-2016 буде проходити протягом 4 днів – з 8 по 11 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України». У найбільшій агропромисловій виставці щорічно беруть участь понад 600 вітчизняних та іноземних компаній. Свою участь у виставці цього року вже підтвердили компанії з США, Німеччини, Польщі, КНР, Італії, Франції, Латвії, Туреччини та інших країн», - відзначила заступник Міністра.

Вже розпочалась масштабна рекламна компанія, яка охоплює зовнішню рекламу, інтернет-рекламу, розсилку тощо.

Під час заходу було обговорено питання стосовно участі представлення обласних експозицій на виставці Агро 2016.

«Станом на 24 травня участь у виставці підтвердили представники  Одеської, Вінницької, Запорізької, Харківської, Волинської, Житомирської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Київської, Дніпропетровської. Івано-Франківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей», - додала вона. 

Окрім того, в рамках селекторної наради  було обговорено план проведення заходів в рамках агропромислової виставки, в тому числі семінарів, круглих столів, конференцій, тренінгів  тощо.

         Прес-служба Мінагрополітики