портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Американські інвестори готові інвестувати близько 1,5 млрд доларів США в український агросектор

Опубліковано 14 липня 2015 року, 15:23

Американські інвестори під час зустрічей у Вашингтоні з представниками українського уряду висловили готовність вкласти, загалом, близько 1,5 млрд доларів США у вигляді інвестицій та кредитів у розвиток агропромислового сектору України. Про це зазначив під час підсумкової прес-конференції на Українсько-Американському бізнес-форумі Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я не можу називати імена компаній, але скажу про загальні цифри, які пролунали. Дві компанії виявили бажання інвестувати у портову логістику, одна компанія – у насіннєвий бізнес, і одна компанія – у переробний бізнес у харчовій галузі", - зазначив Міністр.

При цьому, за його словами, "загальна цифра, яка пролунала – це до півмільярда доларів США" тих інвестицій, "які компанії Сполучених Штатів найближчим часом готові вкладати".

 Крім того, додав Міністр, ще майже 1 млрд доларів США (як повідомлялося раніше) зараз очікують рішення американського Ексімбанку. Він назвав це "дуже суттєвою готовністю американського бізнесу кредитувати українську економіку". Міністр уточнив, що ці кредити будуть орієнтовані на придбання сільгосптехніки.

 

Прес-служба Мінагрополітики