портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аграрний фонд працює над розвитком експортних перспектив до країн ЄС

Опубліковано 22 лютого 2016 року, 11:58

Представники ПАТ «Аграрний фонд» зустрілись з керівником групи проекту Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини «Консультування України в питаннях аграрної торгівлі - в рамках повної та всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю (ПВУВТ) між Україною та ЄС» Ольгою Трофімцевою.

Ольга Трофімцева проінформувала про ключові завдання та напрями зазначеного проекту, який спрямований на організаційну та інформаційну підтримку українських компаній, що зацікавлені у виході на ринок Європейського Союзу.

Проектом також передбачено консультування українських компаній щодо правил імпорту до ЄС, законодавчої бази та надання допомоги у пошуку потенційних клієнтів.

Планується також залучення міжнародних фахівців для проведення різноманітних тематичних семінарів та конференцій в Україні для ознайомлення українських аграріїв з можливостями експорту сільськогосподарської продукції на ринки держав - членів ЄС.

Сторони домовилися про спільні заходи та висловили готовність розглянути можливість виходу українського борошна на ринки ЄС в рамках проекту.

За інформацією прес-служби ПАТ «Аграрний фонд»