портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Проекти за підтримки Уряду Німеччини

Опубліковано 16 травня 2019 року, 19:22

Прапор Німеччини

Надання консультацій Україні з питань аграрної торгівлі – в рамках Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною

Реєстраційна картка № 4085. Мета проекту - надати підтримку українським с/г товаровиробникам та агропродовольчим компаніям у пошуку європейських ринків збуту, входження, закріплення та розширення діяльності на них. Проект активно сприяє проведенню заходів, які підвищують здатність українських компаній експортувати – інформаційні поїздки, поїздки для потенційних європейських закупників до України, участь українських фірм у профільних виставках. Контакти.

Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України

Реєстраційна картка № 3750. Діяльність Проекту спрямована на покращення методів та змісту практичного навчання в аграрних коледжах України. Забезпечення використання учасниками проекту сучасних удосконалених навчальних програм підготовки фахівців та запровадження механізмів їх подальшого постійного удосконалення. Докладніше на сайті проекту.

Німецько-український агрополітичний діалог

Реєстраційна картка  № 2833-03. Проект підтримує Україну в сфері реформування аграрного законодавства та аграрної політики з урахуванням міжнародного досвіду Німеччини та інших країн, а також міжнародних організацій (ЄС, СОТ), відповідно до принципів ринкової економіки. АПД працює в Україні з 2006 року.

На початку 2019 року проект успішно здійснив перереєстрацію в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Реєстраційна картка  №2833-03.

Проект складається з чотирьох компонентів: аграрний діалог; земельний діалог; лісовий діалог; кліматичний діалог.

Ключові теми діяльності «АПД-аграрний діалог»:

  • розвиток сільської місцевості;
  • аграрне управління та децентралізація;
  • вдосконалення аграрної освіти та науки;
  • розвиток організацій громадянського суспільства, орієнтованих на надання послуг.»