портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підтримка аграрної науки та освіти

Опубліковано 03 липня 2021 року, 22:50

Освіта

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2021 р. № 693-р «Про передачу цілісних майнових комплексів підприємств, установ та організацій до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства» до сфери управління Мінагрополітики належить 13 закладів післядипломної та професійно-технічної освіти (далі–заклади освіти Мінагрополітики), які забезпечують підвищення кваліфікації фахівців та підготовку робітничих кадрів для агропромислового сектора економіки України.

Заклади освіти Мінагрополітики за рахунок коштів державного бюджету виконують державне замовлення щодо підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу.

Довідково. Відповідно до  Закону України «Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів» постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. № 306 затверджено Порядок формування державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (далі – Порядок). Відповідно до Порядку, щороку постановою Кабінету Міністрів України затверджується перелік державних замовників та обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів.

На зазначені цілі Мінагрополітики у державному бюджеті передбачаються кошти. Зокрема, Законом України від 15 грудня 2020 р. № 1082-IX «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (із змінами) Мінагрополітики за бюджетною програмою КПКВК 2801130 «Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу» передбачено кошти в обсязі 27,06 млн грн, у тому числі, у загальному фонді – 14,84 млн грн та у спеціальному фонді – 12,23 млн грн.

Наука 

До сфери управління Мінагрополітики, входять 3 наукові установи,  що мають статус бюджетних і виконують функції, які пов’язані з функціями міністерства в галузі АПК. Зазначені установи фінансуються з державного бюджету за бюджетною програмою КПКВК 2801050 «Наукова і науково-технічна діяльність у сфері розвитку агропромислового комплексу, стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції», мета якої – проведення прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у сфері розвитку агропромислового комплексу, стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції, в тому числі за пріоритетними напрямами, та впровадження у виробництво сучасних розробок та прогресивного досвіду.

Державним бюджетом України за вищезазначеною програмою у 2021 році передбачено 147, 4 млн грн, у тому числі, у загальному фонді – 69,8 млн грн та у спеціальному фонді – 77,6 млн грн.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux