портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Наукові установи

Опубліковано 03 липня 2021 року, 22:50

До сфери управління Мінагрополітики, входять 3 наукові установи, що мають статус бюджетних:

1. Державна наукова установа «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого»

Основним завданням інституту є випробування сільськогосподарської техніки, проведення науково-технічної експертизи технологій для аграрного виробництва, формування науково-обґрунтованих передумов реалізації технічної політики у сфері механізації сільського господарства.

2. Український науково-дослідний інститут продуктивності агропромислового комплексу

Основними завданнями діяльності інституту є:

розроблення галузевих систем економічних норм і нормативів в агропромисловому комплексі; розроблення науково-методичного забезпечення ефективного використання виробничого потенціалу агропромислового комплексу; розроблення методологічних засад управління продуктивністю підприємств і галузей АПК; здійснення моніторингу рівня продуктивності підприємств і галузей АПК; проведення експертної оцінки вартості продукції агропромислового комплексу; наукове забезпечення державної політики у сфері удосконалення соціально-трудових відносин у галузях АПК; наукове обґрунтування та розроблення професійних кваліфікаційних характеристик і тарифікації робіт та професій у галузях агропромислового комплексу; науковий супровід галузевих програм розвитку сільських територій.

3. Державна установа «Інститут охорони ґрунтів України»

Основним завданням інституту є здійснення моніторингу родючості ґрунтів для забезпечення реалізації державою контролю за їх станом. Наукові дослідження, які проводяться установою, спрямовані на обстеження протягом кожних 5 років ґрунтів сільськогосподарських угідь на всіх площах, які перебувають у користуванні сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. Державною установою «Інститут охорони грунтів України» формується база даних показників з родючості та екологічної безпеки ґрунтів, що дозволяє відслідковувати тенденції їх зміни у просторі і часі, що дає змогу Мінагрополітики об’єктивно прогнозувати виробництво рослинної продукції.