портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інвестиційні/комерційні пропозиції

Опубліковано 23 вересня 2019 року, 11:30

Посольство Ісламської Республіки Пакистан в Україні повідомляє про пошуки потенційних імпортерів/покупців солі, що виготовляється компанією «Tungar Foods».

Довідково:

«Tungar Foods» - дочірня компанія ASC (Abdullah Safdar & Co) - є постачальником 100% натуральних продуктів харчування та упаковки за міжнародними стандартами, а також виробником і експортером кам'яної солі.

Список продукції, що пропонується:

  • Рожева Гімалайська харчова сіль звичайна.
  • Рожева Гімалайська харчова, грубого помелу.
  • Біла Гімалайська харчова сіль.
  • Рожева Гімалайська сіль гранульована (1-5 мм).
  • Гімалайська сіль виробнича для хімічної промисловості.
  • Гімалайська сіль виробнича для нафтопереробки.
  • Гімалайська сіль для пом'якшування води.
  • Гімалайські соляні лампи (2-5 кг) з кабелем/базою та ін.
  • Гімалайська сіль крафтова (ручна робота).
  • Гімалайська сіль для споживання тваринами.

Бажаючі співпрацювати з компанією «Tungar Foods» додаткову інформацію можуть отримати на веб-сайті www.tungarfoods.com та надсилати свої пропозиції на електронну пошту sales@asctraiding.com.ok .


Компанія (акціонерне товариство) «Соліко Калле» («Solico Kalleh») зацікавлена в реалізації проектів розвитку в Ірані за співпраці з надійними та досвідченими інвесторами в сферах торгівлі та інвестицій у промисловість.

Бажаючі співпрацювати з АТ «Solico Kalleh» можуть звернутися на веб-сайт та електронну пошту за адресами: www.kalleh.com та info@kalleh.com.

Довідково:

Компанія має 42-річний досвід успішної діяльності в харчовій промисловості та у виробництві напоїв в Ісламській Республіці Іран. АТ «Solico Kalleh» виробляє такі види продукції, як м’ясні вироби, вироби з овочів, молочні продукти, напої, кондитерські вироби, мучні вироби, і працює в сферах кейтерингу, а також упаковок з поліетилентерефталату (РЕТ) (пляшки), полістиролового посуду (PS). Володіючи власною торгівельною маркою, експортує продукцію на світові ринки.


Королівство Йорданія висловлює зацікавленість у залученні українських компаній до спорудження елеватора з подальшим його використанням в якості хабу для українського зерна з наступним продажом його до сусідніх країн і Королівству. 

Довідково:

За інформацією йорданської сторони завершено будівництво другого зернового сховища  в порту м. Акаба на 100 тис. тонн

Бажаючим долучитись до будівництва зернового сховища в Йорданії, надсилати пропозиції Виконавчому директору «Корпорації з розвитку Акаби» Б.Абу Румману (Bashar Abu Rumman) на електронну адресу baburumman@adc.jo, факс: +96232017735, тел.: +96232019933.