портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інвестиційні/комерційні пропозиції

Опубліковано 29 серпня 2019 року, 12:22

Компанія (акціонерне товариство) «Соліко Калле» («Solico Kalleh») зацікавлена в реалізації проектів розвитку в Ірані за співпраці з надійними та досвідченими інвесторами в сферах торгівлі та інвестицій у промисловість.

Бажаючі співпрацювати з АТ «Solico Kalleh» можуть звернутися на веб-сайт та електронну пошту за адресами: www.kalleh.com та info@kalleh.com.

Довідково:

Компанія має 42-річний досвід успішної діяльності в харчовій промисловості та у виробництві напоїв в Ісламській Республіці Іран. АТ «Solico Kalleh» виробляє такі види продукції, як м’ясні вироби, вироби з овочів, молочні продукти, напої, кондитерські вироби, мучні вироби, і працює в сферах кейтерингу, а також упаковок з поліетилентерефталату (РЕТ) (пляшки), полістиролового посуду (PS). Володіючи власною торгівельною маркою, експортує продукцію на світові ринки.

Королівство Йорданія висловлює зацікавленість у залученні українських компаній до спорудження елеватора з подальшим його використанням в якості хабу для українського зерна з наступним продажом його до сусідніх країн і Королівству. 

Довідково:

За інформацією йорданської сторони завершено будівництво другого зернового сховища  в порту м. Акаба на 100 тис. тонн

Бажаючим долучитись до будівництва зернового сховища в Йорданії, надсилати пропозиції Виконавчому директору «Корпорації з розвитку Акаби» Б.Абу Румману (Bashar Abu Rumman) на електронну адресу baburumman@adc.jo, факс: +96232017735, тел.: +96232019933.