портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проєкту наказу Мінагрополітики«Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування...

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 11:35

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 15 серпня 2019 року по 15 вересня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проєкт наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування» (далі — проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою удосконалення процедури здійснення страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування, спрощення процедури укладання договорів страхування та отримання страхових виплат, а також приведення регуляторного акта у відповідність із вимогами чинного законодавства.

Врегулювання правовідносин у сфері страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування сприятиме гармонізації законодавства у сфері агрострахування, впорядкуванню системи страхування сільськогосподарської продукції, а також підвищенню довіри сільгосптоваровиробників до страховиків під час страхування сільськогосподарської продукції.

Реалізація проєкту наказу забезпечить повноцінний страховий захист сільськогосподарських виробників, які займаються вирощуванням сої, що, в свою чергу, вплине на стабільність та конкурентоспроможність сільгоспвиробників при виробництві сої.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проєкту наказу не надходило.