портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проєкту наказу Мінагрополітики«Про затвердження Переліку речовин (інгредієнтів, компонентів)...

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 11:30

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 09 липня 2019 року по 09 серпня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проєкт наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Переліку речовин (інгредієнтів, компонентів), що дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях» (далі — проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою визначення Переліку речовин (інгредієнтів, компонентів), що дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях, їх опису, вимог до складу та умов застосування.

Прийняття наказу дозволить встановити єдиний Перелік речовин (інгредієнтів, компонентів), що дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях, визначивши при цьому їх опис, вимоги до складу та умови застосування.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проєкту наказу не надходило.