портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проекту постанови КМУ «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування вартості...

Опубліковано 01 липня 2019 року, 16:18

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 16 травня 2019 року по 16 червня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування вартості одного зразка, який відбирається для здійснення державного моніторингу» (далі – проект постанови).

Проект постанови передбачає встановлення механізму визначення та відшкодування операторам ринку вартості одного зразка з боку держави, який відбирається компетентним органом для здійснення державного моніторингу.

Прийняття проекту постанови врегулює відносини між державними органами та операторами ринку під час визначення та відшкодування вартості одного зразка продуктів, який відбирається для здійснення державного моніторингу. В результаті прийняття проекту акта буде встановлено чіткі та зрозумілі правила для ринкового середовища, а також забезпечено дотримання прав та інтересів суб'єктів господарювання, громадян та держави.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проекту постанови не надходило.